Hakkımızda

Hikayemiz

Nasıl Başladık?

Bir Akdeniz akşamı, denize karşı bakıp zaman geçirirken dünyamızı nasıl daha fazla renklendirebiliriz diye sorduk. Tüm o parıltılı dünya ve renklerin en güzel tonunu gittiğimiz yerlerde yanımızda nasıl taşıyabilirdik? Büyüsü bozulmuş bir dünyayı büyüleyebilir miydik?

 

İşte buradan hareketle, eğlenceli ve Akdenizin renkli dünyasına uygun bir ürün geliştirme fikrine kapıldık. Macera bizi Fransa'nın şampanya kültüründen kokteyllerin renkli dünyasına kadar sürükledi, eşsiz İtalyan Parıltısı ile tanıştıkdan sonra ise cevabımızı bulmuştuk.

 

Böylece Magico Cielo yeni bir eğlence kültürü öğesi olarak doğdu, şampanyanın köpüklü nüansını en canlı renklerle birleştirmiş olduk. Bunu yaparkende herkesin istediği şekilde tüketmesini ve hayatına renk katmasını sağlamak için alkol kullanmadık. En güzel kokteyller kadar renkli, şampanya gibi köpüklü, ve içindeki büyüleyici İtalyan Parıltısıyla eşsiz.

Günümüzde Magico Cielo

Kendimizi ödüllendirmenin ve anı kutlamanın hayatlarımızı çok daha sihirli kıldığına inanıyoruz.

 

Ancak sihri hayata geçirenler, dünyanın dört bir yanında tutkuyla kutlama yapmayı seven ve en eğlenceli kutlamalar ile kendilerinin ve sevdiklerinin hayatlarına renk katan kimselerdir. Dünyayı tamamen yeni bir şekilde görmemize ve her an'ı ölümsüzleştirmemize yardımcı olan bu insanlar, mümkün olan en harika ve yenilikçi lezzetleri yaratmaya devam etmemiz için bize fazlasıyla ilham veriyor.

 

Magico Cielo olarak en büyük motivasyonumuz, insanların An’ın birbirlerine tadını çıkarmasını sağlayabilmek, ve her an'ın içine sihir ve eğlence katabilmek. Çünkü günün sonunda hayatlarımızın en parıltılı anları sevdiklerimizle birlikte geçirdiğimiz güzel anılarda yatıyor.

 

Zamanın yavaş geçmesini dilediğiniz anlarda, daha fazla parıltı için Magico Cielo yanınızda.

 

An’a sihir katın!

Magico Cielo Bir İtalyan İkonu

Büyü Etkisi

Taze, Hafif ve Susuzluk Giderici

Eğlencenin En Parıltılı Hali

Alkolsüz

TOPLUM

The Magico Company İthalat İhracat ve Pazarlama, MAGICO CIELO markasının Türkiye topraklarında münhasıran ithalatı, dağıtımı ve satışı ile ilgilenmektedir.