Sıkça Sorulan Sorular

Öğrenmek İstediğiniz Ne Varsa, Aradığınız Yanıtlar Burada

Açıklayıcı ve Detaylı Yanıtlar

Sorular ve Cevaplar

Merak Ettiğiniz Konularla İlgili Cevaplara Buradan Ulaşabilirsiniz

SİPARİŞ

 

TESLİMAT VE KARGO

 

ÖDEME

 • Ödememi hangi şekillerde yapabilirim?

  www.magicocielo.com'da ödeme işleminizi kredi kartı veya banka kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 • Aldığım ürünlerin fiyatlarına KDV dahil midir?

  www.magicocielo.com üzerinden satılan her ürünün fiyatına KDV dahildir.

 • Kredi kartıyla alışveriş yaparken güvende miyim?

  Kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca; sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. EV SSL Güvenlik Sertifikası sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

 • Geri ödeme bana nasıl ve ne zaman ulaşır?

  Ürün iadesi ya da iptali sonrasında alacağınız olan tutar kredi kartınıza online olarak geri ödenir. Ödeme işlemi sonrasında size e-posta yoluyla bilgilendirme yapılır. Yapılan bedel iadesinin kart hesabınıza yansıma süresi bankanıza göre değişkenlik gösterebilir.

 

İADE VE DEĞİŞİM

 • Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

  www.magicocielo.com adresinden satın almış olduğunuz kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürünlerinizi, teslim alınma tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 • Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

  Web sitemizden almış olduğunuz ürünü kullanmadan ve ambalajı açılmamış şekilde teslim tarihinden itibaren ondört (14) gün içinde iade edebilirsiniz. İade konusunda destek almak istediğinizde bize info@magicocielo.com e-posta adresinden ulaşabilirsiniz. Not: Ürünler orijinal ambalajında ve zarar görmemiş şekilde iade edilmelidir. Ürün ile teslim edlien hediye ve aksesuarlar da iade ile birlikte gönderilmelidir.

 • Satış ofisinizden değişim yapabilir miyim?

  Magico Cielo Satış Mağazamızdan değişim yapılamamaktadır.

 • Satış ofisinizden iade yapabilir miyim?

  Magico Cielo Satış Mağazamızdan iade yapılamamaktadır. İade sadece yukarıda yer alan iade prosedürü tamamlanıp kullanılmamış ve ambalajı açılmamış ürün Magico Cielo depomuza gönderilirse gerçekleşebilir.

 • Iade etme süresi kaç gündür?

  Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren ilk ondört (14) gündür. Ürününüzü size teslim edilen tarihten sonra ondört (14) gün içinde iade edebilirsiniz.

 • İade işlemlerinde kargo masraflarını ben mi ödeyeceğim?

  Gerçekleştirdiğiniz tüm iadelerin kargo masrafları bize aittir. Ancak ürün iadenizi Sürat Kargo dışında başka bir kargo firmasından yaptığınızda karşı ödeme ile gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

 • İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

  www.magicocielo.com, iade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol etmektedir. İadeniz kabul edildiğinde ve tarafımızdan para iadeniz gerçekleştiğinde e-posta ile bilgilendirileceksiniz. İadenin hesabınıza yansıma süresi banka tarafından belirlenmektedir ve tarafımızdan müdahale edilememektedir.

 • İade koşulları nelerdir?

  Ürünler orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Herhangi bir sebepten dolayı paketi açılmış, zedelenmiş ve hasar görmüş ürünlerin iadesi yapılamamaktadır.